Hrabem sa vo veciach aj spred dvoch rokov a našiel som...
... ako sa jedno malé dievčatko snaží hrať najprv na detských varhanoch (hoci z omaľovánky) a pred rokom už na riadnej heligónke.
Keď nás niečo baví, tak to stojí za to. Vždy je lepšie, keď sa dieťa do muziky nútiť nemusí...